Galeria

Nasza, polska, innowacyjna produkcja

Jesteśmy polskim producentem systemów sterowania dla wind


Polskim - to znaczy, że sami projektujemy, testujemy, wdrażamy i produkujemy nasze podzespoły. Oprogramowanie sterowników dźwigowych powstaje w całości w naszej firmie. W firmie powstają zarówno projekty elektroniki jak i oprogramowanie układów mikroprocesorowych. Dzięki temu wszystkie części zamienne są u nas dostępne od ręki i w bardzo konkurencyjnych cenach. Nasza produkcja nie jest uzależniona od żadnych zewnętrznych, wyspecjalizowanych komponentów. Dzięki temu możemy zagwarantować wieloletnią, niezakłóconą dostępność aparatur, osprzętu i części zamiennych.

Własna produkcja elektroniki dźwigowej


Obecnie wytwarzamy kilkadziesiąt różnych podzespołów elektronicznych, specjalnie dla przemysłu dźwigowego. W naszych sterowaniach znajduje zastosowanie kilka tysięcy mikroprocesorów rocznie. Całość elektroniki jest produkowana i serwisowana w firmie, jedynie montaż powierzchniowy jest wykonywany na zewnątrz. Dzięki temu, w razie jakichkolwiek problemów albo uszkodzeń - naprawa lub wymiana elementu są dokonywana na miejscu, 'od ręki'.

Własne innowacyjne rozwiązania w sterowaniach dźwigowych


Firma SterDźwig opracowała własny, niezawodny system transmisji szeregowej, oparty na standardzie CAN. Protokół nazywa się SterDźwigCAN i posiadamy jego pisemną specyfikację. Dzięki własnemu opracowaniu - możemy projektować i wdrażać kolejne podzespoły dźwigowe współpracujące z naszymi aparaturami. Do tej pory zainstalowaliśmy około 800 dźwigów w pełni wyposażonych w SterDźwigCAN. Od 2012 roku produkujemy prawie wyłącznie sterowania z magistralą SterDźwigCAN.

Opracowaliśmy również własny system komunikacji alarmowej i serwisowej GSM. Produkujemy modemy dźwigowe GSM, interkomy oraz centralki GSM. System umożliwia dwustronną komunikację alarmową (realizacja normy) oraz dwustronną komunikację ze sterownikiem windy (odczyt i zapis ustawień, błędów; automatyczne powiadamianie o awariach, zdalny restart dźwigu itp.). W tym systemie pracuje obecnie prawie 2000 wind wyposażonych w nasze modemy GSM.

Oprogramowanie serwisowe dla naszych aparatur sterowych stworzyliśmy we współpracy z działem robotyki firmy Microsoft. Oprogramowanie ma nowoczesną architekturę SOA (service oriented architecture) i pozwala korzystać z pełnych możliwości sieci CAN zastosowanej w naszych dźwigach. Współpracuje także ze wszystkimi robotami wspieranymi przez narzędzia Microsoft.

Bardzo dobre wsparcie techniczne dla instalatorów wind

Nasza firma jest otwarta na kontakt z ekipami instalującymi i konserwującymi dźwigi. Regularnie szkolimy konserwatorów z różnych firm dźwigowych z całej Polski. Ponieważ sami opracowujemy i produkujemy nasze podzespoły, jesteśmy przygotowani do rozwiązywania problemów i odpowiadania na pytania.
Nie zostawiamy klientów z ich problemami i nie odsyłamy do 'producenta' !

Ostatnio dodane zdjecia

Ostatnio dodane elementy