Galeria

Profesjonalne stabilne oprogramowanie

Oprogramowanie sterownika windy oraz elektroniki dźwigowej

W naszej firmie powstaje 100% używanego przez nas oprogramowania. Piszemy oprogramowanie dla sterowników dźwigowych oraz wszystkich produkowanych w firmie układów mikroprocesorowych. Firma posiada licencjonowane, profesjonalne środowiska programistyczne do zastosowań przemysłowych

  • LS Industrial Systems
  • Microchip
  • Freescale (Motorola)
  • Texas Instruments
  • Mathworks

Oprogramowanie sterowników dźwigowych


W naszych systemach sterowania korzystamy z programowalnych sterowników LS Industrial Systems (dział przemysłowy firmy LG) wyposażonych w firmware dźwigowy. Oprogramowanie jest w całości pisane i testowane w firmie SterDźwig. Dzięki temu doskonale panujemy nad naszymi sterownikami i jesteśmy w stanie samodzielnie dokonywać niezbędnych modyfikacji oprogramowania. Oprogramowanie dźwigowe jest ciągle udoskonalane i dostosowywane do zmieniających się norm i standardów.

Oprogramowanie elektroniki dźwigowej


Oprogramowanie elektroniki jest również w całości pisane i testowane w naszej firmie. Dzięki temu posiadamy bardzo dobrą dokumentację i materiały instruktażowe dla wszystkich produkowanych podzespołów. Elektronika podlega ciągłemu doskonaleniu i choć nie zawsze jest to widoczne dla naszych klientów, niezawodność i 'inteligencja' systemów sterowania stale się zwiększa.

Aktualizacja oprogramowania windy


Jeżeli wprowadzamy ważne poprawki lub znacząco ulepszamy oprogramowanie dźwigowe (lub firmware elektroniki) - zawsze istnieje możliwość aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji.

Ostatnio dodane zdjecia

Ostatnio dodane elementy